Hoteditor
Zarządzanie treścią
Intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią do rozbudowy i edycji stron. Wiele lat doświadczenia w branży, pozwoliło nam stworzyć produkt zapewniający maksimum możliwości przy zachowaniu jednoczesnej prostoty obsługi.

Informacje podstawowe

Dlaczego Hoteditor?

Pierwsza wersja Hoteditora została utworzona jeszcze w 2003 roku. Teraz udostępniamy Państwu wersję 4.0 gorącego systemu pozwalającego zarządzać treścią strony (CMS) w sposób niezwykle intuicyjny i dostarczający wielu przyjemności.

Oparty na PHP/MySQL system Hoteditor jest solidny i skrojony na miarę specjalnie tak aby z łatwością dostosować się do każdego projektu graficznego. Dzięki możliwości tworzenia dowolnych modułów (łączących treści z nawet najbardziej zaawansowaną technologią) system Hoteditor zapewnia doskonałą możliwość tworzenia stron WWW, aplikacji czy nawet sieci społecznościowych. Dodatkowo strony oparte na naszym systemie CMS mogą być dostosowane do urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów).

Modułowa budowa pozwala na dostosowanie systemu do każdego rodzaju projektu (od najprostszych singlepagów po rozbudowane portale społecznościowe), dzięki czemu klienci płacą i otrzymują tylko to czego na prawdę potrzebują. Bez zbędnych funkcji i zaawansowanych ustawień.

Zalety systemu

Czym możemy zachęcić...

Strony internetowe już dawno przestały pełnić rolę wizytówek, to coraz częściej skomplikowane systemy, nadzorujące wiele złożonych procesów oraz tysiące użytkowników. U nas możesz mieć zarówno prostą stronę jak i rozbudowany system.

Poznaj zalety naszych modułów

 

Funkcje

Co sprawia, że to wszystko działa?

Gotowy system, w którym układamy wybrane moduły, dla każego Klienta indywidualnie! Aktualności, podstrony, rozbudowane menu, sondy, newsletter, galerie, wersje językowe, pozycjonowanie, reklamy... Dużo? A to jeszcze nie wszystko!

Zobacz najważniejsze funkcjonalności Hoteditor

 

Pakiety i cennik

To się opłaca

Nasze systemy proponujemy w dwóch wariantach - zakupu licencji oraz w formie miesięcznego abonamentu. Płacisz tylko za te moduły, które chcesz wykorzystać w swojej stronie internetowej!

Wybierz pakiet i poznaj cenniki Hoteditor

 

FAQ

Czy zastanawiałeś się może...

Masz pytania lub wątpliwości? Przeczytaj najczęściej zadawane pytania odnośnie systemu Hoteditor.

Tu znajdziesz odpowiedź

 

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok