Cennik
ile to kosztuje?
Sprawdź nasze ceny!

Projekty internetowe

dotyczy

Ceny standardowe i wyceny dedykowane

Ceny standardowych rozwiązań znajdziesz w cennikach naszych produktów. Cena składa się z licencji (kup ją na własność, lub wybierz abonament) oraz z wdrożenia (opracowanie indywidualnej szaty graficznej, dostosowanie funkcjonalności, uruchomienie).

Projekty niestandardowe oraz zaawansowane technologicznie wyceniamy indywidualnie. Zadzwoń lub napisz, by umówić się z naszym konsultantem, który zajmie się przygotowaniem oferty.

Kampanie internetowe

dotyczy

  • pozycjonowanie
  • kampanie google adwords
  • optymalizacja stron www
  • strony wspierające

Forma rozliczeń

Usługi optymalizacji lub utworzenia stron wspierających to koszt jednorazowy, uzależniony od wielkości i technologii wykonania Twojej aktualnej strony www, ale pozycjonowanie to forma comiesięcznej opłaty, której wysokośc jest uzależniona od uzyskanych przez nas wyników. Wynagrodzenie pobieramy tylko w przypadku, gdy przez ponad połowę miesiaca Twoja strona dla danej frazy znajdzie się wśród pierwszych 10 pozycji. Stawka jest zróżnicowana w zalezności czy są to miejsca w pierwszej trójce, czy dalsze. Wycena przeprowadzana jest indywidualnie, więc niezbędny jest kontakt z naszym konsultantem.

Jak przyspieszyć otrzymanie oferty ?

Przed skontaktowaniem się z nami przygotuj listę fraz do pozycjonowania, na których Ci zależy. Pozwoli nam to na analizę tego co dla Ciebie szczególnie istotne. Zastanów sie jaki może być Twój miesięczny budżet - większość usług będzie stanowiło regularny koszt miesięczny, uzależniony od uzyskanych przez nas efektów.

Reklama outdoor

dotyczy

  • projektowanie DTP
  • wydruk materiałów promocyjnych
  • druk wielkoformatowy
  • dystrybucja

Jak przyspieszyć otrzymanie oferty ?

Przemyśl wymagania jakie stawiasz przed nowymi materiałami promocyjnymi, ich formę, ewentualne uszlachetnienia oraz nakład. Istotna jest także informacja o oczekiwanej jakości - wybór pomiedzy jakością a ilością.

Stała obsługa

dotyczy

  • usługi supportowe / wsparcie
  • usługi uzależnione od stawki godzinowej

Forma rozliczeń

Usługi jednorazowe rozliczane są po podsumowaniu i przekazaniu raportu czasu pracy, natomiast usługi wykonywane w ramach stałej obsługi rozliczane są przez nas ostatniego dnia danego miesiąca. Opłata uzależniona jest od wysokości wybranego przez Ciebie abonamentu, oraz wykorzystanego czasu. Jest to wygodna forma rozliczeń, w której płacisz wyłącznie za poświęcony czas, bez dodatkowych kosztów.

Cennik stałej obsługi

  Basic Standard Premium Max Custom
Ilość godzin w abonamencie 4 h 8 h 20 h 40 h Oferta indywidualna.
Cena abonamentu 300 zł 560 zł 1300 zł 2400 zł
Cena godziny w abonamencie 75 zł 70 zł 65 zł 60 zł
Cena godziny po przekroczeniu abonamentu 85 zł 80 zł 75 zł 70 zł

Godzina poza abonamentem: 90zł

*wszystkie podane ceny są cenami netto
**usługi wymagające pracy w trakcie trwania weekendu, lub w godzinach 16:00 - 8:00 liczone są podwójnie
***cennik obowiązuje od 01.02.2012

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane
Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok