Hoteditor
Zalety systemu
Intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią do rozbudowy i edycji stron. Wiele lat doświadczenia w branży, pozwoliło nam stworzyć produkt zapewniający maksimum możliwości przy zachowaniu jednoczesnej prostoty obsługi.

Poniżej przedstawiamy listę kilku (naszym zdaniem) dość ważnych zalet systemu. Ze względu na złożoność produktu nie wszystkie elementy zostały opisane, dlatego jeśli szukają Państwo czegoś więcej prosimy o kontakt - z radością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rozwiązań jakich Panstwo potrzebują.

Administrator strony

Doskonała przestrzeń pracy

Stworzyliśmy doskonałe narzędzie pozwalające zarówno doświadczonym użytkownikom swobodnie wykorzystywać swoje umiejętności jak i osobom bez wiedzy technicznej na łatwe i przyjemne zarządzanie treścią w sposób, który z pewnością zaciekawi odbiorców.

Intuicyjność obsługi

Wieloletnie doświadczenie oraz nastawienie na "przyjazną użyteczność" systemu pozwoliło nam na przygotowanie panelu administracyjnego strony w taki sposób aby praca z nim była bardzo prosta, swobodna i przynosząca mnóstwo satysfakcji.

Cały panel administracyjny oparty jest na przejrzystych i jednolitych szablonach dlatego ewentualne trudności z posługiwaniem się panelem są niezwykle łatwe do rozwiązania. Zastosowane rozwiązania chwalą sobie nawet osoby, dla których komputer nie jest najprzyjemniejszym urządzeniem.

Moduły

Modułowa budowa systemu nie tylko pozwala na idealne dopasowanie Hoteditora do potrzeb klienta ale także niezwykle ułatwia pracę ze stroną. Wszelkiego rodzaju modyfikacje odbywają się w odrębie specjalnie przygotowanych do tego narzędzi, dzięki czemu nie ma obaw przypadkowego „popsucia” pozostałych elementów strony.

Zastosowanie modułów pozwala także na rozwój strony (w późniejszych etapach) i dodanie nowych funkcjonalności bez konieczności wproadzania jakichkolwiek zmian w istniejących już treściach.

Funkcjonalności

Za każdym razem, kiedy klient pragnie aby jego strona posiadała jakieś nietypowe rozwiązanie staramy się przygotować je tak, aby mogło posłużyć także przyszłym klientom, dzięki czemu lista najważniejszych funkcjonalności jest coraz dłuższa, dając administratomrom możliwości jakich nie doświadczą w innych systemach CMS.

Oszczędność

Wiele z konkurencyjnych systemów wymusza zakup całego produktu, bez możliwości edycji jego elementów do potrzeb klienta. Dzięki opisywanej powyżej modułowej budowie systemu klienci płacą jedynie za to, czego potrzebuje ich strona. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu aplikacji, a dzięki rozbudowanej działalności Hotmind klienci mają ułatwiony dostęp (zniżki, profity) do niemal wszelkich możliwych usług interaktywnych i promocyjnych.

Pozycjonowanie

Ścisła współpraca twórców Hoteditora z działem promocji Hotmind pozwoliła przygotować system tak aby wyszukiwarki internetowe go kochały. Zarówno osoby, których wiedza z zakresu pozycjonowania nie jest wysoka, jak i osoby dla których pozycjonowanie jest codziennością bedą zadowoleni z działania systemu. Doskonale doprecyzowany układ nagłówków, przyjazne linki, inteligentne zniczniki SEO oraz możliwość indywidualnego określania tytułu, opisu i słów kluczowych dla każdej ze stron to tylko niektóre z zalet Hoteditora.

Bardzo istotnym elementem jest także pomoc naszych pozycjonerów w zarządzaniu stroną.

 

Użytkownicy strony

Indywidualny wygląd graficzny

Przy zakupie systemu Hoteditor klienci otrzymują własny, indywidualnie przygotowany i dostosowany do charakteru działalności szablon graficzny strony. Takie rozwiązanie pomaga właścicielom Hoteditora wyróżnić się wśród setek tysięcy innych stron i niejednokrotnie decyduje o ich przewadze wizerunkowej nad konkurentami.

Szybkość działania

Dział odpowiedzialny za rozwój Hoteditora bezustannie pracuje nad optymalizacją systemu, dlatego z każdym dniem możemy pochwalić się szybszym i wydajniejszym systemem. Również podczas wdrażania indywidualnych projektów graficznych nasi front-end developerzy przykładają ogromną uwagę do wydajności strony, dzięki czemu całość systemu działa szybko, a użytkowników nie zniechęca czas oczekiwania na załadowanie strony.

 

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok