Hotcrm
Zalety systemu
Zarządzanie firmą oraz kontakty z klientami stają się prostsze niż kiedykolwiek. Kontrola obiegu informacji, zarządzanie projektami, śledzenie czasu pracy, faktury i płatności oraz panel dla klientów to tylko niektóre z jego zalet.

Poniżej została zaprezentowana lista najważniejszych zalet naszego systemu do zarzadzania firmą.

Administrator systemu

Dostępność

Oprogramowanie HotCRM wykonane zostało w technologii klient-serwer. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość korzystania z programu z dowolnego miejsca na świecie oraz z użyciem dowolnego urządzania posiadającego przeglądarkę internetową oraz podłączonego do Internetu. Nie istnieje zatem konieczność instalacji aplikacji na wielu komputerach. Pozwala to na zdalną pracę, umożliwia dostęp w dowolnej chwili do wszelkich informacji o firmie i o jej klientach.

Intuicyjność obsługi

Wieloletnie doświadczenie jakie zebraliśmy na przestrzeni lat pozwoliło nam stworzyć niemal idealne rozwiązanie dla firm, by usprawnić, ułatwić pracę przy zachowaniu prostoty obsługi.

Panel administracyjny oparty jest na przejrzystych i jednolitych szablonach, dlatego ewentualne trudności z posługiwaniem są niezwykle łatwe do rozwiązania. Zastosowane rozwiązania chwalą sobie nawet osoby, dla których komputer nie jest najprzyjemniejszym urządzeniem.

Elastyczność

Ogromnym atutem naszego systemu HotCRM jest jego duża elastyczność i możliwość pełnego dostosowania go do dowolnych Państwa potrzeb. HotCRM to aplikacja składająca się w wielu modułów, spośród których nasz Klient może wybrać najistotniejsze ze względu na specyfikę funkcjonowania Jego firmy. Ponadto na potrzeby Klienta dopasowujemy istniejące moduły oraz tworzymy nowe, zupełnie unikalne rozwiązania. Wszystko to powoduje, że HotCRM to system możliwy do zaadoptowania w każdej branży.

Bezpieczeństwo

W zakresie bezpieczeństwa danych system wykonany został ze szczególną starannością. Wykorzystane technologie zapobiegają przed potencjalnymi złośliwymi atakami. Naszym Klientom sugerujemy aby instalując nasze oprogramowanie zaopatrzyli się w certyfikat bezpieczeństwa SSL, który dodatkowo zwiększa ochronę. Firmy, dla których praca zdalna oraz połączenie z interfejsem klienta nie są konieczne mogą system zainstalować w dodatkowo zabezpieczonej przed wtargnięciem sieci wewnętrznej firmy.

Marketing zintegrowany

Funcjonalności i modułowość systemu pozawala na otrzymanie jednego systemu zamiast obsługi kilku aplikacji. System CRM został skonstruowany tak, aby zjednoczyć prace księgowe, organizacyjne, kontakty między pracownikami oraz Klientami. Każdy system w pełni zostaje przystosowany na potrzeby Twojej działalności.

 

Użytkownicy systemu

Stały kontakt z klientem

HotCRM posiada możliwość zintegrowania systemu wewnętrznego firmy z aplikacją udostępnianą klientowi. Osobny interfejs przygotowany został dla klientów firmy mogących dzięki niemu kontrolować wiele aspektów współpracy z firmą a wśród nich między innymi stan swoich płatności, stan zamówień, a także dokonywać nowych zamówień czy kontaktować się z obsługą klienta drogą zapewniającą skuteczność i łatwość komunikacji.

Intuicyjność i prostota

System został przygotowany w celu uproszczenia procesu przekazywania informacji w fimie. Dzięki temu każdy z pracowników bardzo szybko może otrzymać, przesłać informacje, sprawdzić nowe zlecenia a klient ma możliwość podglądu prac, czasu i finansów.

 

Szybkość działania

System Hotcrm ciągle jest usprawniany, testowany aby korzystanie z niego było błyskawiczne i przyjemne przy najmniejszym nakładzie czasu i pracy.

 

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane

Produkty

Hoteditor System CMS do samodzielnego dodawania
i edycji treści na stronach internetowych.

Hotcrm System do zarządzania firmą, finansami, organizacją pracy i relacjami z Klientami.

Hotstore Oprogramowanie sklepu internetowego. Zapraszamy do systemu partnerskiego!

Hotcheck System rezerwacji dla hoteli i pensjonatów, biletów na imprezy i stolików w restauracji.

Agencja Interaktywna i Agencja Reklamowa: strony internetowe projektowanie stron www tworzenie stron pozycjonowanie reklama w Internecie reklama w Google AdWords kampanie reklamowe
Przedstawicielstwa: Warszawa Kraków Poznań Wrocław Opole Katowice Chorzów Częstochowa Rzeszów Kielce Lublin Łódź Płock Toruń Bydgoszcz Szczecin Gdańsk Gdynia Sopot Białystok